NASZE PRODUKTY

ROZWIĄZANIA BIOMEDYCZNE:

Firma Instron reaguje na obecny kryzys zdrowotny, traktując priorytetowo nasze partnerstwa z nowymi i istniejącymi producentami urządzeń medycznych. Naszym celem jest optymalizacja i przyspieszenie testowania środków ochrony indywidualnej i wyrobów medycznych, w tym rękawic medycznych, masek, fartuchów, materiałów testowych i systemów podawania leków. Firma Instron od lat współpracuje z największymi światowymi firmami bio-medycznymi, a nasze systemy, osprzęt i akcesoria są projektowane przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy firmom osiągnąć zgodność z normami ASTM, ISO i FDA.

ROZWIĄZANIA BIOMEDYCZNE

Rozwiązania motoryzacyjne:

Instron współpracuje z kluczowymi klientami z branży motoryzacyjnej, aby rozwiązywać krytyczne wyzwania testowe w takich obszarach, jak:

 • Lekkość konstrukcji pojazdów bez uszczerbku dla bezpieczeństwa w trakcie zderzenia
 • Elektryfikacja pojazdów i rozwój akumulatorów, wprowadzanie nowych standardów testowania
 • Zwiększenie wydajności opon bez strat w obszarach bezpieczeństwa i długowieczności
 • Rygorystyczne normy bezpieczeństwa w laboratoriów badawczych
 • Techniki wielomateriałowe i techniki łączenia
 • Wykorzystanie tworzyw termoplastycznych w niekorzystnych warunkach środowiskowych
 • Zapewnienie wydajności aktywnych elementów wyposażenia

 

Motoryzacja

ROZWIĄZANIA ELEKTRONICZNE:

Instron współpracuje z wiodącymi światowymi firmami elektronicznymi, pomagając sprostać takim wyzwaniom jak:

 • Zminiaturyzowane baterie do inteligentnych produktów konsumenckich
 • Innowacyjne wyświetlacze, które zginają się, składają i zginają
 • Zwiększenie możliwości sterowania dotykiem
 • Innowacyjne opakowania
Elektronika

ROZWIĄZANIA MATERIAŁOZNAWCZE:

Instron współpracuje z największymi światowymi producentami materiałów, aby sprostać wyzwaniom w:

 • Rozwój i wydajność różnorodnych materiałów
 • Zautomatyzowane testowanie umożliwiające oszczędność czas i minimalizujące zmienność danych
 • Charakterystyka nowatorskich materiałów wytwarzanych metodami przyrostowymi
 • Rozwój zrównoważonych materiałów
 • Charakterystyka materiałów w środowiskach ekstremalnych
 • Testy QC poza laboratoriami i bliżej linii produkcyjnych
 • Rygorystyczne normy bezpieczeństwa w laboratoriów badawczych
Materiałoznawstwo

ROZWIĄZANIA LOTNICZE:

Instron współpracuje z kluczowymi klientami z branży lotniczej, aby rozwiązywać krytyczne wyzwania testowe w takich obszarach, jak:

 • Szerokie zastosowanie struktur kompozytowych zapewniających wydajność i wygodę
 • Rosnące zastosowanie wytwarzanych addytywnie części, zastępujące złożone komponenty
 • Połączenia klejone obniżające ilość połączeń mechanicznych
 • Sprawność silnika i wyższe temperatury pracy w celu zmniejszenia emisji
 • Zwiększanie powtarzalności wyników między laboratoriami i zarządzanie metodami testowymi
 • Zwiększona identyfikowalność i pochodzenie danych
Lotnictwo

Nasze zobowiązanie

Współpraca na każdym etapie

Nasz serwis techniczny i zespół specjalistów pozostaje w gotowości dla Państwa. Zapewniamy wsparcie dedykowanego personelu oraz dostępność usług i narzędzi umożliwiających kompleksową współpracę:

 • Regularna kalibracja przyrządów testowych
 • Konserwacja zapobiegawcza wydłużająca żywotność urządzeń
 • Redukcja kosztów operacyjnych
 • Minimalizacja przestojów
 • Rozwijanie umiejętności użytkowników
 • Usprawnienie procesów testowania

Dzięki ponad 300 specjalistom ds. obsługi terenowej jesteśmy dostępni dla naszych klientów w regionie i gotowi do pomocy.

Nasze zobowiązanie

KALIBRACJA I WERYFIKACJA

Utrzymywanie dokładności, integralności i identyfikowalności danych

Firma Instron oferuję usługi kalibracyjne najwyższej jakości wykonywane u klientów oraz dedykowane rozwiązania w naszej fabryce. Jako globalny dostawca Instron zatrudnia inżynierów przeszkolonych w naszej fabryce, świadczących usługi kalibracji w Polsce i Europie, obu Amerykach i całej Azji.

Dodatkowo, nasze laboratoria kalibracyjne są laboratoriami akredytowanymi zgodnie z ISO / IEC 17025, które wykazały kompetencje, bezstronność i możliwości działania wymagane do zapewnienia naszym klientom wysokiego poziomu zaufania do wyników uzyskanych w systemie testowania materiałów.

Nasz serwis jest akredytowany przez National Voluntary Laboratory Accreditation Program (NVLAP), Instron może zapewnić usługi kalibracji fabrycznej oraz w laboratorium klienta w prawie każdym kraju na świecie.

Kalibracje

Konserwacja zapobiegawcza

Konserwacja zapobiegawcza pomaga maksymalnie wykorzystać system testowy, a połączenie konserwacji zapobiegawczej z usługami kalibracji jest najwygodniejszym i najbardziej ekonomicznym sposobem spełnienia wymagań zgodności z normami ISO 9001, ASTM E4 i ASTM E83.

Inżynierowie Instron mają dostęp do dokumentacji, części fabrycznych i narzędzi wymaganych do utrzymania maksymalnej wydajności sprzętu. Każda wizyta obejmuje wstępnie zdefiniowany zestaw czynności konserwacyjnych, zaprojektowanych w celu zminimalizowania przestojów systemu, maksymalizacji wydajności i wydłużenia żywotności systemu testowego. Skontaktuj się teraz z działem obsługi klienta Instron, aby omówić sposób ochrony swojego Instron.

Konserwacja zapobiegawcza

WSPARCIE TECHNICZNE I SZKOLENIA

Wspieranie potrzeb technicznych i zapewnienie bezpieczeństwa na przyszłość

Inżynierowie wsparcia technicznego firmy Instron są dostępni na całym świecie i rozwiązują problemy, które mogą wystąpić podczas testowania. Właścicielom umów wsparcia technicznego - kontraktów serwisowych - udziela się najwyższych priorytetów, aby zapewnić jak najszybsze odpowiedzi na ich pytania. Dla Twojej wygody zapewniamy pomoc techniczną przez telefon, e-mail lub zdalnie za pośrednictwem narzędzi diagnostycznych online.

Nasz program szkoleń obejmuje szeroki asortyment kursów opracowanych z myślą o potrzebach szkoleniowych operatorów systemów i twórców metod testowych, zarówno początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Nasi zaangażowani instruktorzy pomogą Ci nauczyć się najlepszych praktyk i nauczą, jak bezpiecznie korzystać z systemu i jak najlepiej wykorzystać jego potencjał. Dla Twojej wygody kursy są oferowane w Instron Train

Pomoc techniczna i szkolenia

INSTRON CONNECT

Szybsze i łatwiejsze wsparcie techniczne

Instron Connect to najlepsza usługa wsparcia na rynku! Zapewnia prostszy i łatwiejszy sposób skontaktowania się z działem wsparcia technicznego. Instron Connect umożliwia użytkownikom wysyłanie bezpośrednich zgłoszeń serwisowych za pośrednictwem ich systemu testowego i bezpośrednią komunikację z naszym personelem pomocniczym za pomocą zdalnego udostępniania ekranu i zdalnego dźwięku. Technologia oparta na chmurze umożliwia działowi pomocy technicznej Instron łatwy dostęp do informacji serwisowych, ocenę problemu i zaoferowanie błyskawicznego rozwiązania.

Instron Connect umożliwia również bezproblemowe przesyłanie plików i pobieranie aktualizacji oprogramowania. Zintegrowane przypomnienia o kalibracji pozwalają na aktualizowanie Państwa systemu utrzymując system w gotowość do audytów.

Wsparcie i usługi zdalne

NAPRAWA I RENOWACJA

Utrzymanie ruchu urządzeń i dostępu do danych

Niezależnie od lokalizacji nasi inżynierowie serwisu terenowego są dostępni na Państwa zgłoszenie. Aby zminimalizować koszty i przestoje, usługi te można zakupić w ramach standardowej lub rozszerzonej umowy o świadczenie usług serwisowych albo w miarę bieżących potrzeb.

Możemy również naprawić i odnowić Twój system w jednej z naszych globalnych fabryk. Nasz oddany zespół inżynierów i techników ma wieloletnie doświadczenie z Twoim sprzętem i może zapewnić regenerację produktów, od przetworników po napędy.

W celu zapewnienia najwyższej ochrony oferujemy pakiety rozszerzonych gwarancji dla większości obecnie produkowanych systemów.

Naprawy i odnawianie urządzeń

Cykl życia produktu

Wraz z pojawieniem się nowych technologii urządzenie testujące podlegają ewolucji. Ciągły rozwój pozwala nam nadążać za stale rosnącymi wymaganiami naszych klientów. Zdefiniowane fazy cyklu życia produktu firmy Instron mogą pomóc w ocenie statusu Państwa urządzenia i zaleceniu najbardziej wydajnej i opłacalnej ścieżki rozwoju.

Niezależnie od statusu fazy systemu w naszym cyklu życia produktu, jeśli jest on sprawny, Instron może go skalibrować. Aby utrzymać Państwa urządzenie na najwyższym poziomie oferujemy usługi aktualizacji oprogramowania, modernizacji systemu, aż do pełnej wymiany urządzeń.

Sprawdzanie statusu Państwa urządzenia w CYKLU ŻYCIA PRODUKTU Instron..

Cykl życia produktu
# 1 WYBÓR
ZAUFANIE + BEZPIECZEŃSTWO
 • INTEGRALNOŚĆ DANYCH
  Gwarantujemy i zapewniamy rozwiązania w zakresie zachowania integralności danych. W pełnym cyklu badawczo-testowym od pomiaru podstawowych parametrów aż po generowanie wyników. Projektujemy i produkujemy nasze rozwiązania zgodnie i idą ciągłości pełnego łańcucha danych (np. głowice pomiarowe, kalibracje, i oprogramowanie).
 • BEZ KOMPROMISÓW W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA
  Od ochrony Państwa marki po zapewnienie bezpieczeństwa operatorów w laboratorium, systemy Instron są zaprojektowane tak, aby minimalizować ryzyko nieodłącznie związane z testami mechanicznymi.
 • OCHRONA TWOJEJ INWESTYCJI
  Dzięki największemu zespołowi inżynierów serwisu w branży jesteśmy zapewniamy długoterminową sprawność Państwa urządzeń. Oferujemy akcesoria i aktualizacje systemów, dostosowujących instrumenty do aktualnych potrzeb i standardów. Gwarantujemy trwałość Państwa inwestycji: średni wiek obsługiwanych i kalibrowanych przez nas systemów Instron wynosi 18 lat!
INSTRON: ŚWIATOWY STANDARD
 • 30000
  +
  Każdego roku serwisujemy i kalibrujemy ponad 30 000 urządzeń Instron na całym świecie.
 • 96
  %
  96% największych światowych firm produkcyjnych z listy Fortune 100 korzysta z systemów testowych Instron.
 • 18000
  +
  Systemy Instron były cytowane w ponad 18 000 patentach od 1975 roku.
WIADOMOŚCI I OGŁOSZENIA
Contact Us

Wypełnij poniższy formularz, a my z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą i udzielimy odpowiedzi. Nasz typowy czas odpowiedzi na zgłoszenie online to 1-2 dni robocze. Aby uzyskać szybszą odpowiedź, zadzwoń do nas pod jeden z poniższych numerów.

ZGŁOSZENIE SERWISOWE

W przypadku pytań związanych z usługami serwisowymi wypełnij formularz kontaktowy, klikając poniższy przycisk.

Please enter your email address. Email addresses must contain the @ symbol. Email addresses can only contain letters, numbers and the following special characters: . ! # $ % & ' * + - / = ? ^ _ ` { | } ~ Email address domains can only contain letters, numbers, dots (.) and hyphens (-).
Please enter your message. Email addresses can only contain letters, numbers and the following special characters: . ! # $ % & ' * + - / = ? ^ _ ` { | } ~
Dalej Checking to see if you are a returning visitor…

Welcome Back, {0}!

Your Contact Information

Please enter your first name.
Please enter your last name.
Please select your country.
Please enter your company.
Please enter your address.
Please enter your address line 2.
Please enter your address line 3.
Please enter your county.
Please enter your city.
Please select your state/province.
Please enter your ZIP/Postal Code.
Please enter your telephone number.

Confirm you're ok with our privacy policy to submit this form.

I agree to the terms & conditions of Instron's Privacy Policy

Please choose a subscription option One or more required fields are empty, complete the form to continue. One or more fields contain formatting errors, fix the errors to continue. You must agree to Instron's Privacy Policy in order to continue.
Wstecz
do góry